BİZ KİMİZ

RAW VEGAN GLUTENSİZ ÇİĞ BESLENME MUTFAK AKADEMİSİ

RGİ-Main

YAKLAŞIMLARIMIZ

Çalışmalarımızın temeli yenilikçi mutfak teknikleri ve minimal işlenmiş, bitki bazlı yemeklerin hazırlanması için uygulanan yaratıcı düşünme, lezzetli, güzel, yiyecek içeceklerin canlı ve besleyici olmasıdır. Biz yemek içmek söz konusu olduğunda, diğerlerinden farklı yemek yapma sanatını paylaşmak için buradayız. Şu an dünya hızla sağlıklı bir diyet için çırpınıyor, ihtiyaç olan ve bitki bazlı gıda tüketiminde artışa kucaklayan geleceğin mutfağını temsil ediyoruz.

HİKAYEMİZ

2005 Yılında Şef Mehmet Ak tarafında USA da kurulan ilk akademi Raw Gourmets İnternational (RGİ) olarak kurulmuştur. 2011 Yılında Türkiyede hizmet vermeye başlayan RGİ 3000 kadar tarif geliştirmiş kuruluşundan buyana 7000 den fazla öğrenciye eğitim vermiş ve yüzlerce kısa workshoplar yapmıştır.

Ekibi Tanıyın

İşletmenizi ayakta tutan kişilerle ya da müşteri hizmetleri felsefenizle ilgili bir şeyler söyleyin.
Neden mi? Çünkü insanlar sizin kimlerle çalıştığınızı bilmek ister. Doğal olarak…

ŞEF MEHMET AK

KURUCU & CEO

2004 yılında 125 kilodan nasıl kurtulurum çarelerini ararken çiğ beslenmeyi keşfeden Şef Mehmet Ak. Katılmış olduğu detox programında çiğ beslenme konularına yer verildi. 28 günlük olan bu detox programında başlangıçta 10 kiloyu verince öz-güvenle devam etti. Ve durmadı çiğ beslenmeye devam ederek 9 aylık sürede toplam 55 kilo verdi.

MERVE ÇÖPOĞLU

ASİSTAN ŞEF

Daha lise yıllarında sağlıklı beslenme konusuna ilgi duyan Şef Merve 2012 yılı yaz tatilinde USA’dan gelen Çiğ Beslenme Uzmanı Şef Mehmet Ak’la tanışmış ve Raw Gourmets İnternational Turkiye Şubesi Canlı Yemek Kutusu mutfak asistanı olarak göreve başlamıştır. İlerleyen zamanlarda bu Mutfak Şef Merve’nin oldukça ilgisini çekmiş olup kendisi de %100 vegan-çiğ beslenmeye başlamış tüm eğitimleri tamamlayarak asistan şef olmuştur.

DR. EYÜB YILMAZ

BESLENME UZMANI

Bu kişiyle ilgili ilginç bir gerçekten söz edilen kısa bir biyografisini ekleyin.

KARİYER

Sağlıklı yaşam benim için çok önemli diyorsanız sizi aramızda görmek isteriz. Organik tarım, medya, mutfak ve halkla ilişkiler alanlarında denyimlerinizi bizimle paylaşmak isterseniz başvurunuzu yapınız.


BİZE KATILIN