BİZ KİMİZ

RAW VEGAN GLUTENSİZ ÇİĞ BESLENME MUTFAK AKADEMİSİ

RGİ-Main

YAKLAŞIMLARIMIZ

Çalışmalarımızın temeli yenilikçi mutfak teknikleri ve minimal işlenmiş, bitki bazlı yemeklerin hazırlanması için uygulanan yaratıcı düşünme, lezzetli, güzel, yiyecek içeceklerin canlı ve besleyici olmasıdır. Biz yemek içmek söz konusu olduğunda, diğerlerinden farklı yemek yapma sanatını paylaşmak için buradayız. Şu an dünya hızla sağlıklı bir diyet için çırpınıyor, ihtiyaç olan ve bitki bazlı gıda tüketiminde artışa kucaklayan geleceğin mutfağını temsil ediyoruz.

HİKAYEMİZ

2005 Yılında Şef Mehmet Ak tarafında USA da kurulan ilk akademi Raw Gourmets İnternational (RGİ) olarak kurulmuştur. 2011 Yılında Türkiye’de eğitim vermeye başlayan  ustamız yüzlerce tarif ve ustalar yetiştirmiştir. Halen Kocaeli Üniversitesinde Gastronomi hocalığı yapmakta olup dünyanın her yerine giderek birikimlerini paylaşmaktadır.

Ustamızı Tanıyalım

Hayatı boyunca mutfaklarda çalışan ustamız çok kilo almış bu sorunu ise raw vegan beslenerek çözmüştür.
Şimdi ise tüm birikimlerini sizlerle paylaşıyor .

ŞEF MEHMET AK

KURUCU & CEO

2005 yılında 125 kilodan nasıl kurtulurum çarelerini ararken çiğ beslenmeyi (raw vegan food) keşfeden Şef Mehmet Ak. Katılmış olduğu detox programında çiğ beslenme konularına yer verildi. 28 günlük olan bu detox programında başlangıçta 10 kiloyu verince öz-güvenle devam etti. Ve durmadı çiğ beslenmeye devam ederek 9 aylık sürede toplam 55 kilo verdi.

 

KARİYER

Sağlıklı yaşam benim için çok önemli diyorsanız sizi aramızda görmek isteriz. Organik tarım, medya, mutfak ve halkla ilişkiler alanlarında denyimlerinizi bizimle paylaşmak isterseniz başvurunuzu yapınız.


BİZE KATILIN