RGİ-Main

YAKLAŞIMLARIMIZ

Çalışmalarımızın temeli yenilikçi mutfak teknikleri ve minimal işlenmiş, bitki bazlı yemeklerin hazırlanması için uygulanan yaratıcı düşünme, lezzetli, güzel, yiyecek içeceklerin canlı ve besleyici olmasıdır. Biz yemek içmek söz konusu olduğunda, diğerlerinden farklı yemek yapma sanatını paylaşmak için buradayız. Şu an dünya hızla sağlıklı bir diyet için çırpınıyor, ihtiyaç olan ve bitki bazlı gıda tüketiminde artışa kucaklayan geleceğin mutfağını temsil ediyoruz.

HİKAYEMİZ

2005 Yılında Şef Mehmet Ak tarafında USA da kurulan ilk akademi Raw Gourmets İnternational (RGİ) olarak kurulmuştur. 2011 Yılında Türkiyede hizmet vermeye başlayan RGİ 3000 kadar tarif geliştirmiş kuruluşundan buyana 7000 den fazla öğrenciye eğitim vermiş ve yüzlerce kısa workshoplar yapmıştır.

Ustamızı Tanıyalım

ŞEF MEHMET AK

KURUCU & CEO

2005 yılında 125 kilodan nasıl kurtulurum çarelerini ararken çiğ beslenmeyi keşfeden Şef Mehmet Ak. Katılmış olduğu detox programında çiğ beslenme konularına yer verildi. 28 günlük olan bu detox programında başlangıçta 10 kiloyu verince öz-güvenle devam etti. Ve durmadı çiğ beslenmeye devam ederek 9 aylık sürede toplam 55 kilo verdi.

 

DR. EYÜB YILMAZ

BESLENME UZMANI

Bu kişiyle ilgili ilginç bir gerçekten söz edilen kısa bir biyografisini ekleyin.

KARİYER

Sağlıklı yaşam benim için çok önemli diyorsanız sizi aramızda görmek isteriz. Organik tarım, medya, mutfak ve halkla ilişkiler alanlarında denyimlerinizi bizimle paylaşmak isterseniz başvurunuzu yapınız.


BİZE KATILIN