Hakkımızda

Tatil ve Eğitim Kampı

5 Büyük Ana Prensip

Firmamız eğitim, misafirperverlik, konaklama, ürünler ve restoran hizmetleri dahil olmak üzere 5 ana prensibe sahiptir. Bu prensiplerin her biri esasen dünyadaki  gıda seçeneklerini bireylerin kendi sağlıkları doğrultusunda değiştirmesine katkı sağlamaktadır.

Çalışmalarımızın temeli yenilikçi mutfak teknikleri ve minimal işlenmiş, bitki bazlı yemeklerin hazırlanması için uygulanan yaratıcı düşünme,  lezzetli, güzel, yiyecek içeceklerin canlı ve besleyici olmasıdır. Biz yemek içmek söz konusu olduğunda, diğerlerinden farklı yemek yapma sanatını paylaşmak için buradayız. Şu an dünya hızla sağlıklı bir diyet için çırpınıyor, ihtiyaç olan ve bitki bazlı gıda tüketiminde artışa kucaklayan geleceğin mutfağını temsil ediyoruz.

 

Yaklaşımlarımız

Şef Mehmet Ak Mutfak Akademisi ve Organik Çiftliği, yenilikçi, yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler veren mutfak sanatlarını, sağlık ve sağlıklı yaşam endüstrileri ile tüketicilere sunan, entegre, eden bir yaşam tarzı kuruluşudur.

Hikayemiz

Yaptığımız her şey mutfak sanatı ve nihai beslenmeyi bir araya getirerek sağlıklı bir mutfağı yaratmak bizim en büyük arzumuzdur. . Bu hedefe ulaşmak için çabalarımızda, yenilikçi mutfak teknikleri ve minimal işlenmiş, bitki bazlı yemeklerin hazırlanması için yaratıcı düşünerek, o lezzetli, canlı ve besleyici olan yemekleri sofranıza yeni şefler eğiterek taşımaktır. En son gelişmeleri ve dünyadaki beslenmeleri ve yemek, içme alışkanlıklarını keşfetmek üzere ustamız sürekli gönüllü olarak dünya seyahatleri yapmaktadır. Ve öğrendiklerini sizinle paylaşmaktan gurur duymaktadır.

Ekibi Tanıyın

IMG_6545+

ŞEF MEHMET AK

Kurucu & CEO

Hayatını sağlıklı beslenmeye adamış sevdiği hayatı yaşayan bir yolcu..

NAZMİYE BALCI

Başkan Yardımcısı

Organik tarım deyince hemen akla Nazmiye hanım gelir.

Emekli doğa aşığı çoluk çocuğa karışmış tam bir DEDE.

NEDRET AK

Mali İşler Müdürü