CATERING

Raw Vegan Culinary Art İnstitute

ÇİĞ BESLENMEDE  OLAY CATERING  EĞLENCELI VE ZARIF

100 veya daha fazla şık düğün için 10 için samimi meze taraflardan çiğ gıda olayları hitap. Menü planlama, organize, bütçeleme, fiyatlandırma, sözleşmeleri müzakere ve catering ekibi yönetme hakkında bilgi edinin. Güzel her gün yemek veya zarif bir akşam yemeği partileri oluşturmak için kullanılan kaplama ve sunum sırlarını keşfedin. Çarpıcı büfeler ve güzel sunulan yemekler yaratmak için öğrenin. Yerel topluluk için bir organik gurme çiğ vegan yemek ikram eller deneyim kazanırlar.

Ne Öğreneceksiniz:

Akılda onlarla bir menü oluşturmak için konukların ihtiyaçlarını ve nasıl anlamak önemi.

Bütçeleme, fiyatlandırma, ve olayın her detayını organize.

Kolaylık ve güven ile sözleşme görüşmelerine taşıma.

Catering ekibi yönetme ve olay bir başarı yapmak için gerekli malzemeleri ve ekipmanları kazanır.

Güzel bir açık büfe masa set-up ve ekran, kaplama, ve nefis gıda sunum becerileri sırlarını keşfedin.

Bu ders, RGİ Kampusunda takvim yılı içinde dört kez kullanılabilir.

Önkoşul:  Ham Aşçılık Önlisans Şef ve Eğitmen Eğitimi Sertifika  bu gelişmiş, hands-on tarifi geliştirme kursu için ön koşuldur.

Sertifikalar:  Bu ders için gerekli derslerden biridir  Gurme Raw Food Şef Sertifikası   ve  Raw Mutfak Sanatları Profesyonel Şef Sertifikasyon  .

Ek Bilgi:  Ders ders materyalleri içerir. Bu eller ders sırasında, bir şef önlüğü, şef şapka, bir eldiven emniyet ve bıçak bir dizi gerekir (bıçak ve en azından balta ya da hindistan cevizi açma soyma bıçağı şef bıçağı,. Biz de bir tırtıklı bıçak öneririz.) Biz ek şef kat ve bir önlük öneririz.

Eğer herhangi bir kayıt varsa bu sınıf için bir indirim alabilirsiniz  eğitim paketleri bu dersi veya herhangi bir mutfak sertifika serisi içerir.