YOGA / RETREAT

Tatil ve Eğitim Kampı

Yoga İnzivalarına  Ev Sahipliği

Organik çiftliğimizdeki tesisimiz hem kendine ve hem doğaya saygılı, bedenini ve ruhunu beslemek isteyen aynı kafadan insanların birbirleriyle tanışıp kaynaşabileceği güvenli bir alan yaratma hayaliyle kuruldu.

20 yatak ve 30  kişilik konaklama kapasitesiyle size ve düzenlemek istediğiniz atölye-etkinliklerinize ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyarız. Yeni insanlara ve yeni çalışmalara kapımız her zaman açık.

Etkinlik takvimimizi  aylar öncesinden yapıyor olsak da, zaman zaman takvimde daha kısa süre içinde düzenlenmek istenen etkinlikler için uygunluk olabiliyor. Bu nedenle zaman aralığınız ne olursa olsun bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin:

Düzenlemek istediğiniz atölye, etkinlik ve inzivalarla ilgili sorularınızı info@sefmehmetak.com adresine gönderebilirsiniz.

Eğitmen ve etkinlik sahiplerine ne sunuyoruz?

Konaklama & Yemek

  • Tesisimizde toplamda 10 oda ve 20 yatak var
  • 5 duş ve 5 tuvalet olan 4 adet paylaşımlı banyo ve tuvaletler bulunuyor.
  • 2-5 kişilik 4 adet bungalow çadır
  • 6-10 çadırlık bir kamp alanı
  • Tesisimizde her gün birbirinden farklı ve sağlıklı 3 öğün vejeteryan vegan  yemek çıkıyor. Sevgiyle hazırlanan yemeklerde kullanılan ürünlerin bir çoğu kendi çiftliğimizde ve bir kısmıda  yerel üreticilerden mevsiminde temin ediliyor. Günübirlik çıkan menüler her öğünde sizlere vegan veya glutensiz seçenekler de sunuyor.

Atölye –Etkinlik Alanları

Büyük Salon 350m2  büyüklüğünde, içinde kış günleri için şömine, yaz günleri içinse AC bulunan en ferah salonumuzdur.

Büyük Havuz 14×7 m büyüklüğündeki  ve dağların büyüleyici manzarasıyla çevrelenen havuz kenarında güneşin ve manzaranın tadını çıkarabileceğiniz şezlonglar da bulunuyor.

Merkeze en yakın havaalanı 50-60 dakika uzaklığında bulunan Sabiha  Gökçen Halaimanı. Talep edildiği takdirde ek ücret karşılığında havaalanı transferinizi ayarlayabiliyoruz. Havaalanı ulaşımları için toplu taşıma seçenekleri de bulunuyor.

Eğitmen ve Etkinlik Sahiplerine sunduğumuz pakete dahil olanlar:

  • Günde 3 öğün vejeteryan yemek
  • Konaklama
  • Büyük  Salon kullanımı
  • Seanslarında kullanacakları malzemeler: yoga malzemeleri, meditasyon minderleri, mat ve battaniyeler, beyaz tahta, Büyük Salon’da bulunan projektör, Mackie Ses Sistemi (2x hoparlör, 1x bas subwoofer, 1×16 kanal dijital mixer).