SSS

RAW VEGAN GLUTENSİZ ÇİĞ BESLENME MUTFAK AKADEMİSİ

MUCİZEYE İNANIRIM

Çiğ Beslenmeyle Tanıştığınız An

Bir Mucizenin Sizi Kucakladığını Hücreleriniz

Size Duydukları Mutlulukla Hissedirecktir.

Kendi Mekanımı Kurmaya Hazırım

Girişimciyim, , Yeni Mutfaklar Keşfetmek İstiyorum Diyorsanız


EĞİTİMLER NEREDE VERİLİYOR?

Kartepe bölgesinde organik çiftliğimize inşa ettiğimiz RGİ kampusu dünyanın her yerinden gelen öğrencilere ev sahipliği yapmaktadır. Tüm eğitimlere konaklama yeme içme ve sertifika dahildir.


EĞİTİMLERE KİMLER KATILABİLİR?

15 Yaşını doldurmuş sağlıklı beslenme gönüllüleri tüm eğitimlerimize katılabilir. Katılmak istediğiniz eğitimlere 30 gün önceden rezerve yapıp tam ödeme yaparsanız erken kayıt indiriminden yararlanabilirsiniz.


KAMPUSA NASIL ULAŞIRIM?

Aracınızla gelecek olursanız konum bilgileriyle gelmeniz için yol boyu destek. Uçak veya otobüs ile gelmek istiyorsanız Arslanbeye ulaştığınızda Başaran Camısı durağından hemen alınacaksınız dır.

 


PROGRAMIN İPTAL SONUCU İADE ALINIYORMU?

Derse kayıdınızı yaptırdık sonra hayati bir mesele (Raporlu) omadıktan sonra hiç bir şekilde iade yapılmıyor. Kararlılığınız çok önemli tabikisi geleceğiniz ders ile ilgili tarihleri değiştirebilirsiniz.


SERTİFİKALARI NERDE KULLANABİLİRİM?

Eğitimlere katıldığınızın bir belgesi olan sertifikalar tüm dünyada geçerlidir. Bir referanstır.


KAMPUSTA YAŞAM ŞARTLARI?

Konaklamada ücret gibi bir talebimiz yok ancak tavsiye edilen bağışları yapabilirsiniz. Bungalovlar kamp havasındadır. WC ve banyo bulunur soğuk ve sıcak suyu vardır klimasıda vardır. Temiz alır temi bakar temiz bırakırsınız.