ONLINE KURSLAR

RAW VEGAN GASTRONOMY EĞİTİMLERİ

Çevrimiçi Kurslarımızda Katılın

Canlı bir sağlığa ilk adımı atmak istiyorsanız tereddüt etmeyin!

Meşgul bir insan olduğunuzu biliyoruz. Artık dünyanın 60’tan fazla ülkesinden Şef Mehmet Ak Mutfak Akademisine kurslar için gelen öğrencilerimize sunduğumuz inanılmaz eğitimin tadını çıkarabilirsiniz. Nerede yaşıyor olursanız olun, dünyaca ünlü mutfak ve beslenme derslerimizi deneyimleyin! Daha sağlıklı bir yaşam tarzı oluşturmanıza ve evde kolayca hazırlayabileceğiniz inanılmaz çiğ vegan tariflerinin nasıl yapıldığını öğrenmenize yardımcı olalım. İster yeni başlayan biri olun, ister deneyimli bir şef, ister repertuarınıza daha sağlıklı bitki bazlı tarifleri nasıl ekleyeceğinizi merak ediyor olun, daha önce edindiğiniz deneyime, dürüstlüğe ve zamana göre test edilmiş çiğ gıda müfredatına sahibiz.

Online mutfak derslerimiz Şef Mehmet Ak Mutfak Akademisinin kurucusu Mehmet Ak ve Ceren Ak tarafından verilmektedir. Ceren ve Mehmet, dünya çapında 65’ten fazla ülkeden binlerce öğrenciye ilham vermiş titiz, ilgili ve yetenekli bir öğretmendir. Bu çevrimiçi videolarda, yolun her adımında size rehberlik edecek ve her kursu, becerilerinize yeni bir güven duyarak bitireceksiniz!

Tüm çiğ vegan tariflerimiz glütensizdir, süt içermez ve besinlerle doludur. Ve en iyi yanı – lezzetli tadı. Rahatlatıcı, tanıdık tarifler yaratmayı öğrenin ve sadece damak tadınızı değil, kalbi ve ruhu da tatmin edin. Birlikte büyüdüğünüz en sevdiğiniz yiyeceklerin bitki bazlı versiyonlarını öğrenin. Makarna, hamburger ve enchiladas gibi çiğ vegan tariflerinin aslında pişirilenden daha lezzetli olabileceğini kim bilebilirdi!

Çevrimiçi Çiğ Yaşayan Gıdaların Temelleri

Tüm video demoları ve konuşmalar, “Gurme Çiğ Vegan Mutfağının Lideri” olarak bilinen Şef Mehmet Ak Mutfak Akademisinin Kurucusu Mehmet Ak tarafından bizzat öğretilmektedir. Mehmet bu kursu geliştirdi ve 2005’den beri binlerce hevesli öğrenciye öğretti. Dünyanın dört bir yanından birçok ünlü çiğ gıda şefi ve yazarı Mehmet ile kişisel olarak çalıştılar – şimdi aynı fırsata SİZ sahipsiniz ve 90 gün (3 dolu) ay) materyali istediğiniz kadar incelemek, uygulamak ve gözden geçirmek için. Farkına bile varmadan, kendi mutfağınızda evinizde filizlenecek, meyve suyu sıkacak, susuz kalacak, salata sosları, pate ve fındıklı peynirler, fermente gıdalar, krakerler ve hatta lezzetli tatlılar yapacaksınız!

Son Teknoloji Mutfak Becerileri! Çevrimiçi

İyi bıçak becerileri, mutfak sanatının temelidir. Bu heyecan verici çevrimiçi kurs, bıçak becerilerinin geliştirilmesine aşamalı bir yaklaşım getiriyor, böylece yemeğinizin harika görünmesini ve tadına varmasını sağlayacak güzel, tutarlı bir şekilde şekillendirilmiş, profesyonel görünümlü kesimler oluşturmayı kolayca öğrenebilirsiniz. Bıçaklarla nasıl güvenli ve verimli çalışılacağını öğrenmek her mutfakta kritik öneme sahiptir ve özellikle çiğ gıda hazırlarken önemlidir. Artık ev rahatlığında Ceren Ak’dan bıçak becerilerini öğrenebileceksiniz!

Raw Culinary Arts Online’ın Temelleri

Bu heyecan verici kursta sayısız yeni teknikte ustalaşacak, pratik ipuçları ve yeni püf noktaları öğrenecek ve kapsamlı uygulamalı uygulamalarla uzman eğitiminin tadını çıkaracaksınız. Ceren ve Mehmet, hangi tekniklerin zorlayıcı olduğunu, hangi alışkanlıkların üstesinden gelinmesinin zor olduğunu ve çok çeşitli gurme çiğ vegan tarifleri hazırlarken tam bir özgüven geliştirmeyi öğrenirken sizi nasıl beslemeniz gerektiğini bilir. Yararlı mutfak terimlerini, bir tarifi doğru bir şekilde nasıl okuyup uygulayacağınızı, mizanseni, US ve metrik ölçümleri, temel mutfak matematiğini ve gastronomi, tat sanatı ve bilimi öğrenin. Artı, filizlenme, dehidrasyon, reçete geliştirme, lezzet dengeleme ve daha fazlası! Çiğ Yaşayan Gıdaların Temelleri ve Modern Mutfak Becerileri ön koşul dersleridir. Bunları tek tek alabilir veya paketlerimizden birini satın alabilirsiniz.

Çevrimiçi Temel Bilgiler ve En Yeni Mutfak Becerileri Çevrimiçi Paketi

Çevrimiçi Kurs İkili: En Yeni Mutfak Becerileri ve Temelleri

Çevrimiçi Kurs Üçlü: Eğlence, Mutfak Becerileri ve Temel Bilgiler

Ateşli Aşçılar, Soğuk Mutfak

Size harika çiğ vegan tarifler oluşturmak için ihtiyaç duyacağınız mutfak tekniklerini öğreten bitki bazlı gurme şeflerden oluşan inanılmaz bir gruptan öğrenmeyi seveceksiniz. Gezegenin herhangi bir yerinde en lezzetli gurme çiğ vegan yemeklerinden bazılarının nasıl yapıldığını bilmek istemez miydiniz? Nasıl yapıldığını öğrenin:

• Kaju Ekşi Kremalı ve Mısır Ekmeği ile Kırmızı Dolmalık Biber Çorbası

• Karabiber Tarhun Şurubu ile Üçlü Berry Kurabiye • Antep Fıstık

Taçlı ve Ancho Çikolata Dolgulu Lavanta Yabanmersinli Dondurma

• Buhur Baharatlı Granola ve Mac Fındık Narenciye Hindistan Cevizi Sütü

• Artı 20 tane daha – Bonus tarifleri de mevcut!

Bu abonelik, her bir lezzetli tarifi yapan şeflerimizin filme alınmış eğitimlerine aylık erişim sağlar.

Yeni Tatil Geleneklerinin En İyisi

Tüm favori tatil tariflerinizin inanılmaz lezzetli versiyonlarını nasıl yapacağınızı öğrenin. Artık, her yıl çok fazla neşe getiren tanıdık tatlar, dokular ve görünümler yaratmak için en iyi bitki bazlı malzemeleri kullanarak duygusal olarak tatmin edici, ancak sağlıklı ve besleyici geleneksel tarifler yapabilirsiniz. Bu sizin ve sevdikleriniz için mükemmel bir hediye. Sağlıklı ve lezzetli inanılmaz tatil yemekleri hazırlayın – kendi Yeni Tatil Geleneklerinizi yaratabilmeniz için düzinelerce tarif demosunun keyfine varacaksınız!

Bu abonelik, her bir lezzetli tarifi yapan şeflerimizin filme alınmış eğitimlerine aylık erişim sağlar.

Mevcut çevrimiçi kurslarımız ve yakında çıkacak yeni kurslarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bir kayıt danışmanıyla iletişime geçin: (532) 156-3177 veya (552) 598-3177 numaralı telefonu arayın veya bizimle iletişime geçmek veya kişiselleştirilmiş bir telefon planlamak için burayı tıklayın veya Size kolaylık sağlayan Skype danışmanlığı.

Ayrıca aylık bültenimize kaydolabilir ve en yeni sınıflarımızdan ve programlarımızdan ilk siz haberdar olabilirsiniz.