LEARN WITH US

We provide comprehensive, personalized instruction! Sustanable For People and Planet.

2005 Yılında Şef Mehmet Ak tarafından USA da kurulan Raw Gourmets İnternational Uluslar arası RAW FOOD çiğ beslenme yöntemiyle Dünya mutfaklarından örnekler sunuyor.
Sağlıklı beslenerek vücudu ,ruhu ve zihni arındırmayı hedefleyen raw vegan mutfak yaşayan canlı gıdalarla size tam bir lezzet yolculuğu yaptırıyor.

Kartepe organik bir çiftliğin içinde bulunan RGİ tesisleri dünyanın her yerinden gelen talebelere ve sağlık gönüllülerine eğitimler veriyor. Kar amaçsız olan RGİ uygun maliyetlerle fiyatlandırılmış kurslar sunuyor.
Konaklama imkanı olan RGİ tesisleri organik çiftçilik pratiğine önem vererek tarladan masaya fikrini savunuyor.

Misyonumuz

ŞEF MEHMET AK ÇİĞ MUTFAK AKADEMİSİ RGİ dershanesinde her zaman tam bir takım ruhu ve grup çalışması vardır. Herkesin katılabileceği uygulamalı EĞİTİM serisi muhteşem mutfak sunumlarıyla, kolay ve lezzetli yemek tariflerini hazırlamak, geniş bir çeşitlilik oluşturmak için bilmeniz gereken her şey sizlere uygulamalı olarak deneyimleme şansına sahip olacaksınız. Yeni bir mutfakta, yeni lezzetleri çiğ beslenme piramidiyle  birlikte keşfedip kendizide keşfetma şansına sahip olacaksınız. Gelin katılın sizde PİŞİRMEYİ UNUTUN!