3 gün Yenilenme gevşeme rahatlama Temmuz 26-28

‘’Şef Mehmet Ak Mutfak Akademisi Raw Food (Çiğ Beslenmeyi) öğrenmenin en hızlı en güvenilir yeridir.’’ E. Kepkep

2019 EĞİTİMLERİMİZE BAŞVURU İÇİN BİZE E-MAİL İLE ULAŞINIZ.

EĞİTİMLER

Raw vegan / çiğ beslenme uygulamalı ve teorik olarak mutfak sanatları öğretiyoruz. Bu eğitimleri Kartepe'de kurmuş olduğumuz organik çiftliğimizdeki akademide veriyoruz.

Daha fazla bilgi edinin

KONAKLAMA

Zest For Life Eco Camp olarak hizmet verdiğimiz 5 bungolawımız var. Bu hizmeti hem öğrencilerimize hemde dışardan gelen misafirlerimize, ailelere sunuyoruz.

Daha fazla bilgi edinin

ORGANİK ÜRÜN

Arazimiz 100 dönümden fazla ormana sınır. Böylece fındıklığımız, cevizliğimiz, badem, kiraz, incir, elma, erik, ve aklınaz gelecek her türlü meyveyi ve sebzeyi burda bulabilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinin

Biz Kimiz?

Şef Mehmet Ak Mutfak Akademisi ve Organik Çiftliği yenilikçi, yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler veren mutfak sanatlarını, sağlık ve sağlıklı yaşam endüstrileri ile tüketicilere sunan, entegre, eden bir yaşam tarzı kuruluşudur.
Çalışmalarımızın temeli yenilikçi mutfak teknikleri ve minimal işlenmiş, bitki bazlı yemeklerin hazırlanması için uygulanan yaratıcı düşünme,  lezzetli, güzel, yiyecek içeceklerin canlı ve besleyici olmasıdır. Biz yemek içmek söz konusu olduğunda, diğerlerinden farklı yemek yapma sanatını paylaşmak için buradayız. Şu an dünya hızla sağlıklı bir diyet için çırpınıyor, ihtiyaç olan ve bitki bazlı gıda tüketiminde artışa kucaklayan geleceğin mutfağını temsil ediyoruz.

home-4