TATİLDE EĞİTİM, TATİLDE ZAYIFLAMA

ŞEF MEHMET AK ORGANİK ÇİFTLİĞİNDE FESTİVAL VAR! TATİLDE EĞİTİM KAMPI MART 2019 /29-31

Başarınız için Reçeteniz!

Raw Gastro Akademisi Kartepede eşsiz bir deneyim sunuyor – mezunlarımız sadece raw vegan yemek yapma sanatında usta olmayacak, aynı zamanda mutfak sanatları dünyasında bir girişimci olma hayallerini gerçekleştirecek araç ve know-how’ı da edineceklerdir.

Son teknoloji mutfaklar ve endüstri öncüleriyle çok sayıda profesyonel ortaklıklar ile 5 yıldızlı eğitim deneyiminiz burada başlıyor!

rgi-logom

YENİ TEKNİKLER

Şef Mehmet Ak raw gastro Akademisi dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere en üst düzeyde yenilikçi çiğ ve vegan yemeklerin tekniklerini öğretmektedir. Şef Mehmet Ak Raw Gastro Akademisi klasik mutfakların tekniklerini yeni bir boyuta taşımıştır. Başta Osmanlı, Akdeniz ve Orta doğu mutfaklarını raw vegan mutfak tekniklerinin felsefesiyle buluşturmuştur.

20431375_10213013955719265_523533866964903945_n

LİDER OL

Şef Mehmet Ak  Raw Gastro Akademisi mezunları, sağlıklı, estetik zarif ve lezzetli çiğ, vegan yemekler yaratmak için uzmanlık kazanırken kendi sağlıklarını da bir üst seviyeye taşımaktadır. Uygulamalı olan tüm eğitimlerimiz öğrencilere takım ruhunu aşılamaktadır. Eğitim boyunca yeni ekipmanlar ve yenilikçi teknikleri ile bıçak becerileri, lezzet ve doku dengelemenin yanı sıra sanatsal kapsama dayalı öğretimdir temelimiz.

22539664_10213709842556001_2206061419225639964_n

SIRRIMIZ BU!

Eğitimlerimiz kartepe kampüsünde konaklamalı olarak verilmektedir. Organik çiftliğin içinde inşa edilen Şef Mehmet Ak Raw Gastro akademisi bahçeden masaya felsefesi doğrultusunda tasarlanmıştır. Öğrenciler çiğ mutfak sanatlarını öğrenirken aynı zmanda teorik olarak beden, ruh ve zekalarının da birleşmesi farkındalığını yaşarlar

RAW GASTRO I

Raw gastro I  mutfağa atılan ilk adım ve mutfak deneyimlerinize bir yenisini ekleyerek ufuklarınızın açılacağı yeni bir kariyer geliştirme şansına sahip olacaksınız.


DAHA FAZLA

GASTRO TATLI

Raw Gastro Pastacılık ve Çikolata Sanatlarında İleri Seviye Profesyonel Sertifika

4 Beyaz kullanmadan raw vegan  lezzetli tatlı yapma uzmanlığınızı, becerilerinizi mükemmelleştirmek için 2 olmak üzere Kartepe kampüsümüzde misafirimiz olmanızdan onur duyarız.


DAHA FAZLA


RAW GASTRO II İLERİ SEVİYE ASİSTAN ŞEF

GASTRO II düzeyindeki öğrenciye profesyonel mutfakta başarılı olmak amacıyla, daha fazla sorumluluklar verilir. Bu sorumluluklar raw, vegan mutfak felsefesini derinliğine kapsamaktadır.


DAHA FAZLA

RAW GASTRO EĞİTMEN

Şef Mehmet Ak Mutfak Akademisinde dünyaca kabul edilmiş olan mükemmellik standardına dayalı ve son derece vejetaryen, raw, vegan topluluklarda kabul edilir felsefe üzerinden eğitimler verilir. Bu ders herkese beceri ve yetenek kazandırarak farklı bir düzeye sahip olmanızı sağlar, ayrıca mutfak yeteneklerinizin en yüksek seviyesine ulaşması için tasarlanmıştır.


DAHA FAZLA