HAFTA SONU KAMPİNG YAP

Tatil ve Eğitim Kampı

Bizler Doğa Aşığıyız; Doğa sevgisini ve bilincini tabiat ile iç içe yaşamanın en yalın halini kendi kültürlerimizle harmanlayarak  yaşatabilmeyi ve doğaya olan vefa borcumuzu ödeyebilmenin çabasındayız.

Kolaylık ve lüks vadetmiyoruz!  Yorularak içilen suyun, acıkarak yenen yemeğin tadı bir başka olur, bizler hizmet kalitesinin lüks ortamlarda, pahalı sistemlerle ve bol ekipmanlarla sağlanamayacağına inanıyoruz, sizleri gürültülü ve stresli ortamlardan uzak tutup doğa ile buluşturmak amacındayız.

Çocuklar Geleceğimiz; Doğayı korumak istiyorsak fidan dikmenin, kendini doğaya adamanın yeterli olamayacağını, çocuklarımızı doğayla buluşturup tanıtarak sevmelerini ve korumalarını sağlamak istiyoruz.

İnsana ve doğaya saygı; Hangi kültür, medeniyet , ırk ve felsefi inançta olursa olsun, çevreye saygıyı, kamp kurallarını özümsemiş bireyleri aynı çerçeve içerisinde, huzurun renginde kaynaştıklarını görmek bizim mutluluk kaynağımızdır.

Eko Turizm; Kendi özgünlüğündeki doğayı sahip olduğumuz bilgi birikimi ile yorumlayarak anlatmaktır  en sevdiğimiz iş…

Unutulmaya yüz tutmuş yaşam tekniklerinin, en ilkel metotlardan başlayarak  günümüz eko turizmine entegre edilmiş halini sürdürülebilir kılmak istiyoruz.

Yorularak içilen suyun acıkarak yenen yemeğin tadını verebilmenin zor bir yoldan geçtiğini bile bile yöremizdeki bu eksikliği giderme adına bu yola çıktık ve bütün bunları doğaya ait huzurun renginde buluşmak isteyenlere sunmaktayız.

Eko turizmi ve sağlıklı beslenmeyi sürdürme adına sebzelerimiz ve meyvelerimizi kendimiz organik olarak üretmekteyiz, mevsimine göre.

Bize katıldığınız doğayı ve sağlıklı beslenmeyi benimsediğiniz için şize sonsuz teşekkür ediyoruz.