FIRINLANMAMIŞ TATLI KURSU

Raw Vegan Culinary Art İnstitute

KÖŞEDEKİ TATLICI

Ailemde diyabet hastaları var ayrıca diyetisyen olarak danışanlarıma raw vegan tatlıları tatdırmak ve böyle tatlıları yemelerini arzu ederek bu eğitime katıldım. 3 gün boyunca öğrendiğim tatlılar beni çok tatmin etti 4 beyazsız tatlı bence her mutfağa girmeli. Hocamız şef Merve ve Şef Mehmet bize çok iyi baktılar. Diyetisyen ZERRİN BATMAN

GELECEĞİN TATLISI

Daha önce hiç mutfak deneyiminiz olmayabilir pratik tatlı tarifler elimin altında bulunsun diyorsanız sizi bu derse bekliyoruz. Muhteşem lezzetlerle sağlıklı tatlı yapmak ve yeni keşifler yapmak istiyorum diyorsanız ilk adım olarak bu eğitimle başalayabilirsiniz. Ailenize ve arakadaşlarınızı bu yeni mutfağı ilk önce siz tanıtın.

İLHAM VEREN KARİYER

Raw Vegan Pastacılık ve Ekmekçiliği mesleğe dönüştürmek isteyenler ve kendi işletmesini profesyonel bir şef bilinci ile yönetmek isteyenler için olan bu eğitim ,uluslararası temel pastacılık ve ekmekçilik eğitimini inovatif (geliştirici ve keşfedici) teknikler ile adaylara kazandırma ilkesiyle hazırlanmıştır.

GENEL BAKIŞ

Bu 3 günlük unsuz fırınlanmadan yapılan pasta ve tatlı kursu klasik tatlılardan esinlenerek ve çeşitli uyarlamalar doğrultusunda temel kural olan yaratıcılık felsefesini ön plana almaktadır. Raw vegan tatlıları yaratma sürecinde, öğrencilere bitki bazlı pasta temelleri öğretilir. Tekniklerin çoğu klasik mutfaktada kullanılmaktadır tabiki ancak, unlar, soslar, dondurma, kurabiye, ve yaş pasta gibi ve diğer lezzetli hamur işleri oluşturulmasını içermektedir.

Öğrenciler profesyonel şef sağlık bilincini aldıkltan sonra her türlü tatlıyı evinizde 4 beyazsız uygulamalar içinde tüm methotlar bu derste pasta sanatı olarak öğrenilecektir.

PİŞMAN OLMADAN YİYEBİLECEĞİN PASTA YAPIMI

Temel tekniklerin yanı sıra, yenilikçi ipuçları ve püf noktaları kusursuz doku, şekil ve sunum için her reçete paylaşılır. Bu değerli beceriler daha sonraki seviyeye göre görsel estetiğini alarak, Şef Mehmet Ak Mutfak Akademisinde geleneksel Türk Mutfağı olarak bilinen, modern, şık pasta kaplama teknikleri ile kombine edilir. Diğer önemli konular dünyanın herhangi bir bölgesi için reçete uyarlamalar için belirli bir malzemeyi kaynak diyet tercihleri veya yetersizlik olanlara yararlı alternatif maddeler, tartışılmasını ve kişiselleştirilmiş geribildirim içerir. Biz tatlıları insanlar için 4beyazsız  daha sağlıklı alternatifleri ile şımartmak için izin veren bir kurs sunmak için heyecan duyuyoruz.  Pasta ve tatlı çeşitlerinin yapımında sizlerin yüksek yeteneği olduğuna inanıyoruz.

NELER ÖĞRENECEKSİNİZ

GLUTENSİZ, RAW VEGAN TATLI & EKMEK DÜNYASI

dondurma kurabiye,

kek ve pastalar

tiramisu

meyveli kekler

kraker çeşitleri

dondurma çeşitleri

turtalar

kurutulmuş meyve tatlıları

helvalar

ve daha fazlası öğretilen bu kursta sağlıklı yedikten sonra pişman olmayacağınız tatlılar olacaktır.

2 gün

55 Kilo Verdiren Tarifler

Şefimizden bir mesaj

Çiğ vegan beslenmeyi ilk keşfettiğimde ilk olarak beni en çok etkileyen tatlılar olmuştu. Fırınlamadan 4 beyazsız tatlılar ve bu tatlıların yapımında  tatlındırıcıların doğal meyvelerden olması bana yetmişti. Geleneksel olan bir baklavayı 4 beyazsız fırınlamadan yapalım ve çok iddalıyım lezzetini daha hafif bulacak ve şaşkına döneceksiniz birde bunu senin yapıyor olman kendi mutfağında.

BENDE ÖĞRENMEK İSTİYORUM