EĞİTİMLER

Tatil ve Eğitim Kampı

MODÜL I RAW VEGAN GİRİŞ

3 Gün süren bu eğitim konaklama her şey dahil size kariyerinizde yeni bir kapı açacaktır.

Daha fazla bilgi al

RAW VEGAN ASİSTAN ŞEF

7 Gün süren bu eğitim tam bir tatil eğitim  felsefesiyle konaklama dahil olarak sertifikalı olarak verilmektedir.

Daha fazla bilgi al

ŞEF EĞİTMEN ŞEF PATRON

Bir yandan kendinde raw vegan beslenerek ustası olarak mekan kurup eğitimleri vermek. Eğer bu sensen ilk adımı attın demektir.

Daha fazla bilgi al

5 BÜYÜK ANA PRENSİP

Firmamız eğitim, misafir perverlik, konaklama, ürünler ve hizmetler dahil olmak üzere 5 ana prensibe sahiptir. Bu prensiplerin her biri esasen dünyadaki  gıda seçeneklerini bireylerin kendi sağlıkları doğrultusunda değiştirmesine katkı sağlamaktadır.

Şef Mehmet Ak Mutfak Akademisi ve Organik Çiftliği, yenilikçi, yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler veren mutfak sanatlarını, sağlık ve sağlıklı yaşam endüstrileri ile tüketicilere sunan, entegre, eden bir yaşam tarzı kuruluşudur.

Çalışmalarımızın temeli yenilikçi mutfak teknikleri ve minimal işlenmiş, bitki bazlı yemeklerin hazırlanması için uygulanan yaratıcı düşünme,  lezzetli, güzel, yiyecek içeceklerin canlı ve besleyici olmasıdır. Biz yemek içmek söz konusu olduğunda, diğerlerinden farklı yemek yapma sanatını paylaşmak için buradayız. Şu an dünya hızla sağlıklı bir diyet için çırpınıyor, ihtiyaç olan ve bitki bazlı gıda tüketiminde artışa kucaklayan geleceğin mutfağını temsil ediyoruz.

şef beyaz

Neden Biz?

Yaptığımız her şey mutfak sanatı ve nihai beslenmeyi bir araya getirerek sağlıklı bir mutfağı yaratmak bizim en büyük arzumuzdur. . Bu hedefe ulaşmak için çabalarımızda, yenilikçi mutfak teknikleri ve minimal işlenmiş, bitki bazlı yemeklerin hazırlanması için yaratıcı düşünerek, o lezzetli, canlı ve besleyici olan yemekleri sofranıza yeni şefler eğiterek taşımaktır. En son gelişmeleri ve dünyadaki beslenmeleri ve yemek, içme alışkanlıklarını keşfetmek üzere ustamız sürekli gönüllü olarak dünya seyahatlari yapmaktadır. Ve öğrendiklerini sizinle paylaşmaktan gurur duymaktadır.