GASTRO TATİL

RAW VEGAN GLUTENSİZ ÇİĞ BESLENME MUTFAK AKADEMİSİ

Kozmik Beden Temizliği Kampı

7 günlük zayıflama kampı beslenme başta olarak hareketli bir programdır. Programın içeriğ yalnızca 7 günde kilolarda kurtulmak deyil kiloları verdikten sonra da yine yavaş yavaş vermeye devam edip ideal kiloya ulaşmak ve orada kalmaktır. Program içeriği;

çiğ beslenme
sıvı ile oruç tutma sabah hafif spor ve bilinçaltı arınması
çiğ beslenme mutfak atelyesi
dağ yürüyüşleri
bol bol alkalin su içmek
her gün 30 dakika masaj
2 defa hamam keyfi
2 defa lağman
toprağa çıplak ayak basmak
Sürekli yoğun olan hayatımız bir çok şeyin birikimi ile bizleri yıpratmaktadır. Detox programları, zayıflama programları geriye bir adım atarak yeniden bedenin, ruhun ve zihnin yenilenmesi için yeni kararların verildiği süreçtir. Bu süreç te gevşeme, arınma, yenilenme ve büyüme olur. Sağlığımız bir başka boyuta ulaşır.

ZAYIFLAMA PROGRAMLARI

Rahatlama, Gevşeme, Arınma & Yenilenme’yi hedefleyen retreat programlarımız devam etmektedir. Yılın değişik zamanlarında kozmik detox tarihleri ile uyum sağlayarak retreat başarısını en yüksek noktada deneyimlemeniz için uyarlanmaktadır.

Zayıflama programlarımızda konaklama, yeme içme dahildir. Konaklamalarda grublar aynı bangolowu ortaklaşa kullanabilir. Şayet kendinize ait olsun istiyorsanız bu imkanınızda vardır ancak değişik fiyat uyarlaması yapılır.

Şef Mehmet Ak Çiğ Mutfak Akademisini aynı zamanda bir zayıflama kampı havasında kendi organik çiftliğinin içinde inşa etti. Konaklama için geleneksel keçi kılından, ahşap bungalow tipi evler meditasyon, yoga, için geniş alanlar organik tarımdan mutfak eğitimlerininde verildiği permakültür’e kadar çeşitli çalışmalara olanak tanıyan dağlık yeşil bir alanda yerleşik bir sağlıklı yaşamı her alanda içine alan bir merkez. Marmaranın göz alıcı samanlı dağları eteklerinde bulunan Kartepe bölgesinde Arslanbey beldesinde yer almaktadır. Raw Gourmets İnternational RGİ olarakta, günlük, haftalık kurslar, atölyeler ve seanslara katılma imkanını sunuyoruz.

Kamp kayıtları için irtibat : info@sefmehmetak.com