BAŞARI HİKAYELERİ

RAW VEGAN GLUTENSİZ ÇİĞ BESLENME MUTFAK AKADEMİSİ

sert,ika-tpöreni

BAKIŞ AÇIMIZ

Yaşayan canlı besinlerle yemek yapmak enzimlerin hayatta kalmasını sağlıyor. Buda kolay ve rahat sindirim demektir.

EĞİTİM VE TATİL

Bize göre eğitim tatil, tatilde eğitim ve yenilikçi ve girişimci olmak demektir.

BAŞARI HİKAYELERİ

Dünyanın her tarafından gelen misafirlerimiz raw vegan beslenme kültürü çatısı altında burada toplanıyor.  Her gelen öğrenci eğitimini tamamladığında sertifika alarak ayrılıyor.

sevilay

SEVİLAY ÖZTÜK

DETOX UZMANI 

Sağlığıma önem veriyorum onun içinde çiğ beslenmek benim yaşantımın çoğunu kaplıyor. Burada aldığım eğitimler her zaman mutfağıma yenilikler getirmemi sağladı. Her defasında yeni insanlarla tanışma ve kaynaşma imkanı buluyorum.

selma-hoca

SELMA AKPINAR

AKADEMİSYEN

Uzun süredir kariyer değiştirmeyi düşünüyorum  buraya gönüllü olarak geldim kısa bir keşif yapmak istiyordum. Eğitimlerde Şefimize asistanlık yaptım yediğim içtiğim her şey çok lezzetliydi şaşkına döndüm. Bende eğitimlere katılarak sertifika almaya karar vermiş raw vegan beslenmeyi artık bir hobiden çok profesyonel olarak düşünmeye başladım.

AZİMLİ ŞEF

YASEMİN ÖZÇALICI

SAĞLIK TEKNİSYEN

Şu an İzmit'te bulunmam ve kampın bana yakın olması çok güzel oldu. İki arkadaş katıldığımız 3 günlük detoks, eğitim kampında bir yandan güzel yemekler yaparak mutfağı öğreniyor bir yandanda doğanın güzelliklerini keşfetme şansına sahip olduk.  Kendimi daha iyi geliştirerek bir raw vegan cafe açmayı ciddi olarak planlıyoruz. Her şey için teşekkür ederim Mehmet hocam.

merve-kahraman

MERVE KAHRAMAN

MEDYA BESLENME

dr-mahmut

MAHMUT DEMİRKAN

DİŞ DOKTURU

çiğdem

ÇİĞDEM GÜLTEKİN

DANIŞMAN MUHASEBE

BİR SONRAKI ADIM

Sağlığıma önem veriyorum ailemin sağlığına önem veriyorum yemek yapmayı ve yemeyi seviyorum diyorsanız kendinize bir tarih seçin ve aramıza katılın.